KISA ÖZGEÇMİŞİM
 
     

Cemil ŞENOCAK,

22 Aralık 1978 Trabzon - OF doğumlu,
İlkokulu Trabzon-Of Bölümlü Köyü Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda,
Ortaokulu Kocaeli-Körfez Tüpraş 50. Yıl Lisesinde  ve
Lise öğrenimini Adapazarı Ali Dilmen Lisesinde tamamladı.

1997 yılında Sakarya Üniversitesini kazandı. 1 yıl İngilizce hazırlık eğitimi ardından, Lisans eğitimini 2002 yılında Endüstri Mühendisliği, ve Çift Anadal Programı dahilinde Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden aynı anda mezun olarak tamamladı.

Üniversitede 1999-2002 yılları arasında Fakülte Öğrenci Başkanlığı, ve üniversite bünyesinde çeşitli sportif ve kültürel organizasyonların koordinatörlüğünü yürüttü. Bunun yanı sıra Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Kulübünde Proje Tasarım Bölümü sorumluluğu görevini de devam ettirdi. 

 

Askerliğini 289. Dönem Hava Savunma Sınıfı olarak Kasım 2003 'te tamamladı. (subaylık eğitimini İstanbul Çekmeköy Hava Savunma Okulunda aldı, Kıta görevini ise Kıbrıs 'ta)

Bu tarihten Mart 2004 tarihine kadar ki 5 aylık süre zarfında bir siyasi parti adayının tüm tanıtım çalışmalarını yaptı. İkamet ettiği Sakarya'da Üretim, Planlama ve Satınalma departmanlarında görev yaptı.

Ekim 2005 tarihinden itibaren yaklaşık 20 ay İstanbul'da bir Dış Ticaret - Pazarlama firmasında Raporlama, İdari İşler, Bilgi İşlem alanında görev yaptı. Temmuz 2007 den itibaren Albayrak Holding bünyesindedir.

Bunların yanı sıra kendisine ait bir web sitesi mevcuttur. “www.cemilsenocak.com ”

 
 

Türkçe CV 'YE DÖN                             ANA SAYFAYA DÖN