Mekanıma HOŞGELDİNİZ
     

Web sayfamın her tarafında Oflu olduğumu tekrar tekrar belirtiyorum.
Ama yıllardır ikamet ettiğim Sakarya / Hendek ilçesinden sizlerle beraber oluyorum.

Ben bu siteyi hazırlarken 20 Mart 2002 tarihi itibariyle Sakarya Üniversitesi Mühendislik  Fakültesi Metalürji ve Malzeme ve aynı zamanda Endüstri Mühendisliği 4.sınıf öğrencisi  idim. Sanki çok zamanım varmış gibi bu tür keyfi işlerle uğraşıyordum. Ama şimdi; tarih  04.07.2002 artık öğrenci değil duble mühendisim .

Yaşlandık artık, gençliğimi hatırlıyorum da ...

Bu sayfayı yapmamdaki amaç web boşluğunda binlerce gereksiz site var bende bu kervana katılmak istedim. Hem vakit geçiriyorum hem de bu işlerin nasıl yapıldığı hakkında az çok fikir edinmeye çalışıyorum. Ayrıca çok zevkli ve eğlenceli olduğunu da unutmamak gerekir.

Gördüm ki bu alanda bir şeyler yapmak eğlenceliymiş gerçi baya zamanınızı alıyor ama sonuçta bir şeyler açığa çıkmaya başladıkça kişi bundan zevk  almaya başlıyor .

 

Daha önceleri kendi kendime zor, senin işin gücün başından zaten aşmış otur diğer işlerini  yap  diyordum ama bir kere kafama sokmuşum oflucemil.com adresini oluşturmayı... gerçi öğrenciyiz yıllık 40-50 dolar com adresi almak için vereceğime  "www.oflucemil.com.tr.tc" adresini beleş aldım. Olsun buda benim işimi fazlasıyla görüyor.

Ben bu siteyi 2 sene öncesinde yapmayı planlamıştım ama şimdiye nasip oldu. Gerçi yapmaya çalıştım ama aradan koskoca 2 yıl geçti yani... İşte bende her zaman yapılanı yaptım ve bugünün işini yarına gerçek anlamıyla 2 yıl sonraya atmış oldum, ne yapalım bu gibi  düşünceler normal hayatta bizleri zaten geri olduğumuz bir ortamda daha da başarısızlığa iten etkenlerden biri...

Neyse içinizden buda neler saçmalıyor diyebilirsiniz. Sanırım yanlış düşünce... soruyorum çevremizde kimler saçmalamıyor ki;

Web sayfamda belki ilginizi çeken pek fazla bir şeyle karşılaşamayabilirsiniz. Zaten bu tür sayfaların adını takmışlar "amatör siteler" diye. Elbette ki bu işin uzmanının yaptığı sayfaya da web sayfası deniyor, bu benim yaptığıma da ...

Kahretsin sistem böyle ...

Buraya kadar ki kısım kendime göre bir şeyler söylemeye çalıştım. Belki bilerek belki de arama motorları sizi bu sayfaya getirdi. Hangi şekilde olursa olsun evime adım attınız ya; bu bana yeter.  Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

İleriki sayfalarda görüşmek üzere... Bekliyorum...  oflucemil